3000 TL ve üzeri kargo ücretsiz

Gecenin Yıldızı Nasıl Olurum?

Gecenin Yıldızı Nasıl Olurum?


Davetler kadınların şıklıklarını konuşturdukları yerlerden biridir. Her kadın davet ve kokteyllerde görünümü ile adından söz ettirmek ister.

Gidilen mekana ve vücut tipine uygun seçimler yapmak davetlerde bir adım öne çıkmanızı ve göz doldurmanızı sağlar. Bazı stil tüyoları ile son dakika davetleri ve buluşmalarına bile havalı ve elegan bir görünümle katılabilirsiniz.

Ani oluşan toplantı, davet ve randevular için dolabınızda bir veya iki tane hazır kombin bulundurmanız işinizi son derece kolaylaştırır. Siyah uzun veya kısa elbiseler davetlerin en kurtarıcı parçalarıdır. Kombin gerektirmeyen siyah elbiselere uygun aksesuar tercihleri yaparak davetlerde ilgiyi üzerinize çekebilirsiniz.

Akşam davetlerinde daha ışıltı kombinler daha alımlı görünmenize yardım eder. Görünümünüze şıklık katmak için sade bir elbiseyi taşlı veya simli gece ayakkabılarıyla tamamlayabilir veya hafif bir dekolteye sahip olan dore veya lame bluzleri tercih edebilirsiniz veya dikkati çantanıza vererek iddialı bir çanta ile stilinizi dengeleyebilirsiniz.

Kendinizi içinde iyi hissettiğiniz kıyafetler tercih etmeniz oldukça önemli. Sırf moda diye kıyafet almak yerine sizi ifade eden seçimler yapmak her zaman daha başarılı sonuçlar verecektir. Böylece kendinizi daha güzel hissedebilir ve etrafa da bu ışığı yayabilirsiniz.